Edward Harrison Compton *
(Feldafing, Bayern 1881-1960) "An der Straße von Messina", signiert E. Harison Compton, Öl auf Leinwand, 50,5 x 70 cm, Profilholzrahmen, rückseitige Galerievignette "Kunsthaus Bühler/Stuttgart", Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.06.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Edward Harrison Compton *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.06. - 22.06.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: